STRANAC SE VRATIO U PARTIZAN! Kakav dan za crno-bele posle debakla u Kupu Radivoja Koraća!
Najnovije vesti iz KK Partizan obradovale su "grobare".
FOTO: M. Vukadinović
Dilan Osetkovski je ponovo košarkaš Partizana i sada ima novi ugovor.
Kako piše Mozzartsport, sve se završilo najbolje moguće po crno-belih:
"Kako nezvanično saznajemo, suspenzija zbog kršenja antidoping pravila u potpunosti je ukinuta, pa se krilni centar vraća u tim Đoana Penjaroje i nastavlja sezonu u crno-belom dresu. Uz to, prema informacijama našeg portala, potpisan je i novi ugovor", naveli su u tekstu.
Potom kažu:
"Očekuje se da Dilan Osetkovski bude u sastavu već za gostovanje Fenerbahčeu u Istanbulu 25. februara jer se ponovo priključio treninzima ekipe koja se vratila posle neuspešnog nastupa na Kupu Radivoja Koraća u Nišu. Amerikanac je pre suspenzije počeo da ulazi u pravu formu i pruža najbolje partije od dolaska u Partizan. Nakon perioda u kojem je imao ograničenu minutažu kod Željka Obradovića, dolaskom Đoana Penjaroje dobio je jasniju ulogu i više prostora na parketu.
Dilan Osetkovski / FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ
Dodatni razlog za optimizam u Humskoj je i povratak Karlika Džonsa, koji se oporavio od povrede i tako dodatno ojačao rotaciju pred ključne mečeve u Evroligi. Upravo zbog njegove situacije, Partizan je odlučio da realizuje transfer Kamerona Pejna u NBA ligu, posao vredan čak 1.750.000 dolara"
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu