NEVEROVATAN ŠOK: Srbija ovo sebi nije smela da dozvoli, ovako je Kamerun sa dva brza gola izjednačio

Novosti online 28. 11. 2022. u 12:36

FUDBALERI Kameruna su brzo došli do izjednačenja na meču protiv Srbije. Malo ko je očekivao nakon fantastične igre "orlova", da će igrači "lavova" postići dva brza gola.

Šta se ovo dešava? Srbija je brzo primila dva gola i Kamerunci su došli do izjednačenja.

Baš kao što su "orlovi" u prvom poluvremenu došli do dva brza gola, to je učinio i Kamerun. Igrao se 63. minut kada je uspeo Abubakar da zatrese mrežu Srbije, umakavši iz ofsajd-pozicije. VAR je potvrdio - 3:2!

Može se reći slična situacija viđena je i tri minuta kasnije. Ponovo su izbegli ofsajd zamku igrači Kameruna, a Erik-Maksim Šupo Moting krunisao je akciju izjednačujućim golom.