POGLEDAJTE SVE GOLOVE LIGE ŠAMPIONA: Majstorija Mareza, pogodio i De Brujne, Markinjos strelac za PSŽ (VIDEO)

Novosti online 28. 04. 2021. u 22:55

FUDBALERI Mančester sitija pobedili su PSŽ na "Parku Prinčeva" sa 2:1, a meč je obeležio sjajan gol koji je postigao vezista "građana" Rijad Marez.

Gosti su odlično počeli meč, pošto su do vođstva stigli u 15. minutu. Di Marija je odlično izveo korner, a loptu je glavom iza leđa Edersona poslao Markinjos. Gol možete da pogledate OVDE!

Izjednačenje Sitiju doneo je Kevin de Brujne u 64. minutu. Deluje da je Belgijanac hteo da centrira, Navas očigledno nije video loptu koja je odskočila ipsred njega i završila u mrežu.

Nakon toga je na scenu stupio Rijad Marez. Leandro Paredes je napravio loptu u opasnoj zoni. Iskoristio je to Alžirac, šutirao je u golmanom ugao i postigao sjajan gol. Pogodak pogedajte OVDE!

Podsetimo, revanš meč ovih rivala igra se narednog utorka od 21 sat na "Etihadu".