SUPERLIGA: Metalac u četvrtom minutu nadoknade pobedio Vojvodinu, "nula" Radnika i Radničkog!

Novosti online 25. 04. 2021. u 16:26

Odigrana su dva duela 33. kola Superlige Srbije. Metalac je slavio u uzbudljivoj utakmici u Novom sadu protiv Vojvodine 2:1, dok su Radnik i Radnički odigrali meč bez golova!

Tvrda utakmica odigrana je na karađorđu. Poveli su gosti golom Stefana Cvetkovića u 64. minutu.

Činilo se da će tim rezultatom meč biti završen. Nemanja Čović na proigravanje Gemovića poravnava rezultat.

Prestiž je bio usamljen nakon prekida u četvrtom minutu nadoknade, glavom je tukao nakon centaršuta Krajišnika. Uspeo je fantastičnom loptom da savlada Simića  koji je zamenio Vukliša u 73. minutu.

Radnik je dočekao Radnički u "derbiju kola". Niški tim doputovao je sa imperativom pobede, ali nije uspeo da dođe do pobede. Duel je završen 0:0. To je drugi remi trenera Aleksandra Stankovića na klupi, nakon četiri poraza