MITROVIĆ SVE GLEDAO SA KLUPE: Arsenal u dubokoj nadoknadi stigao do boda, Fulam sve bliži ispadanju iz lige (VIDEO)

Novosti online 18. 04. 2021. u 16:54

FUDBALERI Fulama odigrali su nerešeno protiv Arsenala - 1:1 na "Emirejtsu" u 32. kolu Premijer lige, a srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je meč odgledao sa klupe za rezervne igrače.

"Kotidžeri" su posle ovog remija u teškoj situaciji i samo ih veliko čudo može ostaviti u najelitnijem društvu engleskog fudbala.

Izabranici Mikela Arteta su prvi zatresli mrežu rivala u 40. minutu, uradio je to Dani Sebaljos, ali je nakon reakcije sudija u VAR sobi pogodak postignut zbog ofsajda u kojem se našao španski vezista.

Fulam je dobro otvorio drugo poluvreme. Igrao se 59. minut kada je Džoš Maja pogodio za veliku radost igrača Skota Parkera.

Dobro su se branili gosti do kraja susreta, delovalo je da će osvojiti ceo plen, ali su pali u sedmom minutu nadoknade kada je Edvard Nkitea doneo bod Arsenalu.

Posle ove utakmice "tobdžije" imaju 46 bodova i nalaze se na devetom mestu na tabeli. Fulam je na 18. poziciji sa 27 bodova, ima šest manje od Barnlija i čak dve utakmice manje od tog tima.