SUPER LIGA SRBIJE: Očekivane pobede, Čuka i Voša za Evropu, Rad i Novi Pazar za opstanak

Novosti online 21. 03. 2021. u 17:22

ODIGRANA su još četiri meča Ling long Super lige Srbije u kojima su postignuti očekivani rezultati.

Čukarički je ostvario peti uzastopni trijumf u gostima. Golovima Mitra Ergelaša i Marka Rakonjca Brđani su slavili trijumf u Šapcu, prvi posle 2017. godine – 2:1.

Na taj način belo-crni su se posle 28. kola dodatno učvrstili na četvrtom mestu, ujedno su održali korak sa trećeplasiranom Vojvodinom.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Inđiju sa 2:1. Strelci za novosadsku ekipu bili su Aranđel Stojković u 17. i Veljko Simić u 19. minutu, dok je za Inđiju jedini pogodak postigao Bastajić u 90. minutu.

Najubedljiviju pobedu danas ostvario je Novi Pazar koji je kao domaćin razbio Proleter rezultatom 5:0.

Važan trijumf upisao je i Rad koji je na svom stadionu pobedio Radnik i ostao u igri za  opstanak.