SUPER LIGA SRBIJE: Novi trijumf TSC

Novosti online 16. 02. 2021. u 16:21

FUDBALERI TSC pobedili su na gostujućem terenu ekipu Zlatibora sa 0:1 (0:0), u prvoj utakmici 22. kola Super lige Srbije.

Strelac jedinog pogotka na meču bio je Lukić u 59. minutu, a domaći tim propustio je priliku da prvi stigne do vođstva pošto je u 20. minutu Milenković promašio penal.

Zlatiboru nije pomoglo ni što su poslednjih 15 minuta imali igrača više nakon što je isključen Tumbasević zbog dva žuta kartona.

TSC je tako nastavio odličnu formu s kraja jesenjeg dela sezone, bez poraza su momci iz Bačke topole u poslednjih šest utakmica uz samo jedan remi, što im je donelo šesto mesto na tabeli Super lige Srbije. Zlatibor je 18. sa 17 bodova, četiri manje od prve ekipe iznad zone ispadanja.

Zlatibor u narednom kolu gostuje Čukaričkom, dok će TSC ugostiti Bačku.