REMEK DELO ĐURIČKOVIĆA: Bivši fudbaler Zvezde i Partizana doneo pobedu Radničkom (VIDEO)

Novosti online 12. 12. 2020. u 19:45

Fudbaleri Radničkog savladali su na Čairu ekipu Zlatibora u 18. kolu Linglong Superlige Srbije rezultatom 2:1.

U veoma borbenom duelu domaći tim je imao inicijativu tokom čitavog meča, dok su se gosti uglavnom organizovano branili i svoje prilike gradili iz kontranapada.

Sva tri gola viđena na utakmici bila su izuzetno efektna. Petar Đuričković doveo je u vodstvo Radnicki u 38. minutu lob udarcem.

Do izjednačenja je došlo u 54. minutu, kada je Đakovac pogodio iz slobodnog udarca.

Pobedu Radničkom doneo je Đuričković, svojim drugim golom na meču u sudijskoj nadoknadi.

Prvi gol pogledajte na 0:50 snimka, na 1:42 pogledajte drugi gol, a treći na 2:44 minuta.