REMI NA BANJICI: Rad i Metalac podelili bodove

Novosti online 03. 12. 2020. u 22:39

Fudbaleri Rada i Metalca remizirali su (1:1) u zaostalom meču 15. kola Superlige Srbije

„Građevinari“ su tek u šesnaestoj utakmici u sezoni prvi put remizirali, a nakon ovog remija ostali su pet bodova daleko od bezbedne zone.

Metalac je poveo u 39. minutu preko Jokića, a izjednačio je Đurić iz penala koji je skrivio Prestiž Mbongu pošto je igrao rukom u šesnaestercu domaćina.

Udarac Jovanovića Puletić je odbranio, ali je penal ponovljen pošto je sa obe noge bio ispred gol linije pre nego što je izveden kazneni udarac.

Đurić je bio precizniji od Jovanovića i tako doneo bod svom timu, a do kraja utakmice viđena su i dva isključenja – meč je u 89. minutu završio fudbaler Metalca Antonijević, a zbog protesta je isključen i trener gostiju Žarko Lazetić.