VOJVODINA NASTAVILA SERIJU POBEDA: Novosađani protutnjali Surdulicom

Časlav Vuković 29. 03. 2024. u 18:37

FUDBALERI Vojvodine nastavili su seriju pobeda u Superligi Srbije, pošto su u 27. kolu kao gosti savladali Radnik u Surdulici sa 4:0.

Novosađanima su nakon nešto sporijeg početka drugog dela sezone uhvatila sjajan ritam i stigla je do četvrtog vezanog trijumfa.

Gosti su idealno otvorili susret. Igrao se 6. minut kada je Njegoš Petrović zatresao mrežu ekipe sa juga Srbije. Izabranici Božidara Bandovića su do odlaska na odmor postigli još dva pogotka, a u strelce su se upisali Mihailo Ivanović i Aleksa Vukanović.

Konačan rezultat utakmice postavio je Ivanović koji je u 60. minutu drugi put savladao Stefana Ranđelovića.

Vojvodina je sada peta na tabeli sa 43 boda koliko ima i Čukarički, iza je kragujevački Radnički sa 41, ali tim Feđe Dudića tek treba da odigra meč 27. runde. Radnik je na poslednjem 16. mestu sa 14 bodova.

BONUS VIDEO: ROĐENDAN FK VOJVODINA: Crveno-beli proslavili 110 leta