TADIĆ POTVRDIO POBEDU FENERA: Klub iz Istanbula načinio veliki korak ka četvrtfinalu Lige konferenciju (VIDEO)

Časlav Vuković 07. 03. 2024. u 23:11

FUDBALERI Fenerbahčea pobedili su u gostima Sent Žila sa 3:0, a strelac trećeg gola za klub iz Istanbula bio je Dušan Tadić.

Kapiten reprezentacije Srbije postigao je pogodak u četvrtom minutu nadoknade sa bele tačke. On je do sada postigao osam i namestio devet golova u prvenstvu Turske.

Gosti su do prednosti došli u 20. minutu preko Mišija  Bačuaija. Na drugi gol čekali su sve do 84. minuta kada je Džejden Ostervolde matirao Entonija Morisa.

Fenerbahče je načinio veliki korak ka četvrtfinalu Lige konferencija. Prosto deluje malo verovatno da lider belgijskog šampionata može da nadoknadi minus od tri gola.

Revanš na stadionu "Sukru Sarakoglu" igra se za sedam dana, 14. marta u Istanbulu.

BONUS VIDEO: ROĐENDAN FK VOJVODINA: Crveno-beli proslavili 110 leta