KAKO DA VAS ZAMRZE ONI KOJI SU VAS VOLELI? Ovaj fudbaler iz Premijer lige to je uradio u tri poteza

Novosti online 26. 12. 2023. u 15:44

ČUVENI "Boksing dej" u Engleskoj je počeo i to velikim iznenađenjem. Fudbaleri Njukasla poraženi su na svom terenu od Notingem Foresta sa 1:3, a da stvar po "svrake" bude još gora, za to je najzaslužniji njihov bivši igrač Kris Vud.

On je apsolutni heroj utakmice, pošto je postigao sva tri gola za "šumare". To je uradio u razmaku od 15 minuta (45-60)

Zanimljivo, Novozelanđanin je za tim sa "Sent Džejms Parka" odigrao 20 mečeva i samo jednom je uspeo da se upiše u listu strelaca. Sada se vratio na dobro poznati teren i razbio bivši klub.

Njukasl je bolje počeo susret. Igrao se 23. minut kada je Aleksander Išak bio precizan sa bele tačke. Gosti su uspeli da poravnaju do odlaska na odmor, a potom u nastavku susreta postignu još dva pogotka i dođu do velikog trijumfa.

Notingem Forestu je ovo prva premijerligaška pobeda posle sedam utakmica u kojima je tim Nuna Espirita Santa upisao šest porahza i samo jedan remi.

"Šumari" su sada 16. na tabeli sa 17 bodova, dok izabranici Edija Haua zauzimaju sedmo mesto sa 29.

BONUS VIDEO: NAVIJAČI ZVEZDE PODIGLI ŠALOVE: Još jedna koreografija na "Marakani"