SRBIN NALJUTIO BOGINJU: Atalanta održala čas fudbala Veroni

Novosti online 20. 05. 2023. u 19:53

Fudbaleri Atalante savladali su Veronu sa 3:1 u meču 36. kola italijanske Serije A.

Tanjug/AP

Gostima, koji se bore za opstanak vođstvo je u 11. mminutu doneo reprezentativac Srbije Darko Lazović

Ipak, nije dugo trebalo Atalanti da izjednači. Nakon svega 11 minuta Davide Zapakosta domaćina je vratio na "nulu".

Potom je hrvatski napadač Mario Pašalić iskoristio grešku golmana Verone, te se prošetao do gola.

Sve dileme oko pobednika razrešio je napadač "boginje" Rasmus Hojlund pogotkom u 62. minutu.

Atalanta je nakon osvojena tri boda na deobi petog mesta sa Milanom i ima 61 bod.

Verona zauzima 18. mesto koje vodi u Seriju B sa 30 bodova koliko ima i trenutno "bezbedna" Specija na 17. mestu, ali i utakmicu manje u odnosu na konkurenta.

BONUS VIDEO: Meraklije počele obeležavanje stogodišnjice Radničkog iz Niša