HESE SPASAO SAMPDORIJU: Leče prekinuo seriju poraza, nastavlja borbu za opstanak

Novosti online 16. 04. 2023. u 15:01

FUDBALERI Sampdorije odigrali su nerešeno sa Lečeom (1:1) u gostima u 30. kolu Serije A.

Izabranici Dejana Stankovića uspeli su da izbegnu poraz zahvaljujući rezervisti Heseu koji je u 75. minutu na sjajan način matirao Vladimiroa Falkonea.

Leče je bio bolji rival u prvom poluvremenu i zasluženo je imao prednost posle 45 minuta. Asan Sesaj je u 31. minutu krunisao dobru igru tima Marka Baronija.

Ipak, gostujući fudbaleri se nisu predavali i zbog toga su nagrađeni remijem koji im neće puno pomoći u borbi za opstana. Sampdorija je i dalje poslednja na tabeli sa 16 bodova, ima 10 manje od Specija koja je prva iznad crte. Leče je na 16. mestu sa 28.

Ekipa sa "Via Del Mar" stadiona je ovim remijem prekinula seriju od šest poraza u kojima je postigla samo jedan gol.

BONUS VIDEO: SPEKTAKULARAN GOL ZVEZDE: Kako su samo crveno-beli poveli protiv Radničkog...