RONALDO HARA BLISKIM ISTOKOM! Kristijano dao dva gola za pet minuta, ali na tome nije stao (VIDEO)

Novosti online 25. 02. 2023. u 17:45 >> 18:37

FUDBALSKI klub Al Nasr u 18. kolu prvenstva Saudijske Arabije vodi sa 2:0 na gostovanju kod Damaka, a oba pogotka postigao je Kristijano Ronaldo i to u samo pet minuta razmaka.

Portugalac je danas veoma raspoložen za igru. Već dp 23 minuta postigao je dva pogotka za Al Nasr.

Vođstvo svom timu Ronaldo je doneo u 18. minutu. Dosuđen je penal, a Portugalac je bio precizan za prednost od 1:0.

Samo pet minuta kasnije bilo je 2:0 za Al Nasr. Primio je Kristijano loptu na 20-ak metara od gola, došao je do vrha kaznenog prostora i zatim neodbranjivim udarcem matira protivničkog golmana za povećanje vođstva.

Ronaldo je tako došao do svog šestog i sedmog gola u dresu Al Nasra ove sezone, ali na tome nije stao.

Pred kraj poluvremena postigao je i treći pogodak, a het-trik su mu omogućili saigrači, i to u kontri okončanoj bez i najmanje sebičnosti:

BONUS VIDEO: ANKETA - Pitali smo Beograđane da li Dragan Stojković treba da ostane selektor?