POBEDA POSLE PREOKRETA: Novi Pazar ne odustaje od borbe za Evropu, savladan TSC

Novosti online 05. 02. 2023. u 19:05

FUDBALERI Novog Pazara pobedili su TSC sa 2:1 u 20. kolu Superlige Srbije i pokazali da ne odustaju od borbe za Evropu.

Izabranici Aleksandra Stankovića su nastavili tamo gde su stali u prvom delu prvenstva, sa jako dobrim partijama.

Novi Pazar je bio bolji rival i zasluženo je osvojio tri boda, iako su gosti iz Bačke Topole prvi stigli do prednosti.

Igrao se 64. minut kada je Saša Jovanović matirao Filipa Kljajića. Ipak, domaćin je od tog momenta krenuo na sve ili ništa i to mu se isplatilo.

Najpre je u 80. minutu Bojica Nikčević poravnao rezultat, a pobedu Novom Pazaru doneo je Slobodan Stanojlović u 89. minutu.

Posle ovog trijumfa ekipa iz grada na reci Jošanici se nalazi na šestom mestu sa 34 boda, koliko ima i petoplasirana Vojvodina. TSC je treći sa 39.

BONUS VIDEO: MAJSTOR I NA LEDU: Fuseni Dijabate prelepim pogotkom doneo prednost Partizanu u Kurševcu