REMI FENJERAŠA I LIDERA: Bez pobednika u meču između Sloge i Smedereva u Kraljevu - 1:1

G. ĆIROVIĆ 29. 10. 2022. u 15:50

FUDBALERI kraljevačke Sloge ni posle 12. kola Srpske lige „Zapad“ nisu uspeli da ostvare pobedu.

G.Šljivić

Utakmica na Gradskom stadionu u Kraljevu između fenjeraša i lidera na tabeli, domaće Sloge i Smedereva, završena je bez pobednika - 1:1 (1:0).

„Belima“ nije pomoglo ni to što su prvi stigli do prednosti golom Dedijera u 24. minutu, jer su gosti u 70. minutu uspeli da poravnaju rezultat i zadrže oreol nepobedivosti ove sezone.

G.Šljivić

Sloga-Smederevo 1:1

Tri kola pre kraja jesenjeg dela prvenstva kraljevački srpskoligaš je sa samo šest osvojenih bodova, uz šest remija i isto toliko poraza, i dalje prikovan za začelje tabele.

U narednom kolu Slogu očekuje gostovanje imenjakinji u Bajinoj Bašti, dok će Smederevo pred svojim navijačima za protivnika imati Tutin.