NEVEROVATNI SRBIN: Strahinja Pavlović je ovim potezom postao heroj Salcburga (VIDEO)

Novosti online 04. 10. 2022. u 10:06

BIVŠI defanzivac Partizana spasao je Salcburg poraza.

Strahinja Pavlović, koji je bio jedan od ključnih igrača "orlova" u pobedi nad Norveškom, sa dobrim partijama nastavio je i u klubu.

Štoper selekcije Srbije uspeo je asistencijom da sačuva svoj RB Salcburg od poraza i to u nadoknadi vremena!

Austrijski tim je na svom terenu igrao protiv LASK-a iz Linca, ali im nije baš išlo dobro.

Dugo nijedna ekipa nije uspevala da stigne do pogotka, pre nego što je Marin Ljubičić u 78. minutu zatresao mrežu domaćeg tima.

Salcburg je bio pred prvim porazom u austrijskoj Bundesligi ove sezone, ali Pavlović je pomagao da se to ne dogodi.

Srpski defanzivac je u 96. minutu meča uspeo da posle gužve oko šesnaesterca LASK-a proturi jednu loptu do partnera iz odbrane Umara Solea koji je zatresao mrežu i postavio rezultat na konačnih 1:1.

BONUS VIDEO VLAHOVIĆ NOVI REKORDER: Pet najvećih transfera srpskih fudbalera