LEVANDOVSKI SE BRUKAO, BARSA SLAVILA: Neverovatno šta je Poljak sve promašio

Novosti online 31. 07. 2022. u 08:30

BARSELONA je pobedila ekipu Njujork Red Bulsa 2:0, a duel u Nju Džersiju obeležila je i serija promašaja Roberta Levandovskog.

Foto AP

Katalonski tim je pred nešto više od 24.000 navijača pokazao da je u dobroj formi pred nastavak sezone, a navijači su imali priliku da vide na delu Roberta Levandovskog.

Nije da nije imao priliku da se upiše u listu strelaca, imao je pet odličnih, pravo je pitanje kako nije.

Pokušao je Poljak u 17. minutu glavom, tri minuta kasnije iz solo prodora, oba puta preko gola.

Već u 24. minutu golman domaćeg tima nije uspeo da uđe u šut, svi su videli gol, ali novi promašaj. Usledio je još jedan u 53. minutu, čuvar mreže je uspeo da spasi gol iz izgledne prilike.

Levandovski je u 58. minutu pokušao iz voleja sa desetak metara, ali je i taj udarac golman zaustavio.

Do vođstva je Barselonu doveo Usman Dembele na odlično proigravanje Rafinje. Potom je Memfis Depaj iskoristio lošu reakciju odbrane da postavi konačnih 2:0.

Naredni meč, Barselona igra 7. avgusta za trofej Đoan Gamper, a protivnik je ekipa Pumasa.

BONUS VIDEO:  POBEDNIČKA PARADA "KRALjEVA": Fudbaleri Reala na ulicama Madrida proslavili 14. titulu prvaka Evrope