KAKAV GOL, STRAŠAN GOL! Makazice bivšeg igrača Zvezde o kojima bruji Evropa (VIDEO)

Novosti online 20. 07. 2022. u 22:35

EKIPA Dunajske strede stigla je do trijumfa na gostujućem terenu protiv Vikingura, rezultatom 2:0 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Heroj slovačkog tima ponovo je bio Nikola Krstović, bivši napadač Crvene zvezde odakle je stigao za pola miliona evra, potvrdio je u kakvoj se formi nalazi.

Njegov tim je od početka ivršio veliki pritisak na nemoćni Vikingur, a već u osmom minutu, Krstović je odlično zahvatio loptu posle centaršuta Blekmena i makazicama matirao protivničkog golmana.

Gol za špice, "lepotica" kakva se retko viđa i zasigurno, najlepši gol Crnogorca u dosadašnjem toku karijere.

Tim pogotkom je trasirao put ka pobedi svoje ekipe, a prednost je duplirao Andrejs Ciganiks devet minuta pre kraja.

Dunajska streda je takonapravila veliki korak ka plasmanu u narednu rundu kvalifikacija s tim da ih tamo čeka znatno teži zadatak. Rival će im biti pobednik meča između Saburtala iz Tbilisija i rumunskog FCSB-a.

U ostalim mečevima kvalifikacija Lige konferencija Botev Plovdiv i APOEL su odigrali bez golova.