POSLE TRI GODINE: Ronaldo ga dao iz slobodnjaka, Junajted slavio protiv fenjeraša! (VIDEO)

Novosti online 16. 04. 2022. u 18:19

FUDBALERI Mančester sitija su se mučili, ali su na kraju uspeli da savladaju poslednjeplasirani tim Premijer lige - Norič (3:2).

Sva tri pogotka postigao je Kristijano Ronaldo. Portugalac je vođstvo Junajtedu doneo u 7. minutu. Već u 32. minutu uvećao je na 2:0, umalo se pokazalo ono čuveno "2:0 je najopasniji rezultat.

Smanjili su "kanarinci" do poluvremena zaostatak preko Davela, a Temu Puki u 52. minutu je poravnao rezultat. Potom je još jednom na scenu stupio Kristijano Ronaldo.

Legenda Mančestera je kompletirao het-trik tako što je u 76. minutu tukao snažno sa oko 25 metara, lopta je bežala od Tima Krula - ruku na srce, golman Kanarinaca nije proslavio prilikom te intervencije.

Ovo je, pazite sad, prvi Ronaldov pogodak iz slobodnjaka nakon pune tri godine i 344 bezuspešna pokušaja?!

Junajted je sada poravnat sa Arsenalom na petom mestu, a Totenhem im beži tri poena u borbi za Ligu šampiona.