LUKIĆ ASISTENT, VLAHOVIĆ "POSTIO": Torino deklasirao Fiorentinu u "srpskom" derbiju u Seriji A (VIDEO)

Novosti online 10. 01. 2022. u 20:10

FIORENTINA srpskih internacionalaca Dušana Vlahovića i Nikole Milenkovića doživela je pravi debakl u utakmici 21. kola italijanske Serije A pošto su na gostovanju Torinu poraženi čak sa 4:0.

Saša Lukić foto AP

Milenković je odigrao ceo meč, dok je Vlahović zamenjen u 73. minutu utakmice. Matija Nastasić i aleksa Terzić meč su presedeli na klupi za rezerve.

Za domaći tim ceo meč je odirao još jedan srpski reprezentativac Saša Lukić koji je asistirao za drugi gol bikova posle brilijantnog solo prodora.

Strelci za Torino bili su Vilfred Singo u 19, Josip Brekalo u 23. i 31. i Antonio Sanabrija u 58. minutu.

Torino je zabeležio osmu pobedu u sezoni i sa 28 bodova zauzima devetu poziciju. Fjorentina je šesta sa 32 poena.

U narednom kolu, Torino će gostovati Sampdoriji, dok će Fjorentina dočekati Đenovu.