PRIČAĆE SE DUGO O OVOM GOLU: Kovačić fantastičnim pogotkom podigao "Stamford Bridž" na noge (VIDEO)

Časlav Vuković 02. 01. 2022. u 18:40 >> 19:45

STRAŠAN fudbal na "Stamford Bridžu" igraju Čelsi i Liverpul u derbiju 21. kola Premijer lige.

Atomskih 45 minuta viđeno je u Londonu. Postignuta su čak četiri pogotka, po dva na obe strane, s tim da posebno treba izdvojiti pogodak vezste "plavaca" Matea Kovačića.

Markos Alonso je izveo skraćeni korner, loptu je izboksovao golman "crvenih" Kajomhin Keleher. Na nju je natrčao hrvatski vezista i fantastičnim udarcem iz prve pogodio mrežu irskog čuvara mreže.

Treba reći da je Liverpul posle 26 minuta igra vodio sa 0:2 pogocima Manea i Salaha. Ipak, Čelsi je najpre smanjio preko Kovačića, a onda je u prvom minutu nadoknade vremena Kristijan Pulišić doneo izjednačenje timu Tomasa Tuhela.

Klub sa "Stamford Bridža" na ovom meču igra bez Romelua Lukaku koji je suspendovan zbog šokantne izjave.

Utakmica je završena 2:2. Iako nije bilo golova u drugom poluvremenu, meč je apsolutno opravdao epitet derbija. U nastavku utakmice je moglo da bude još golova, ali su mreže ostale mirne.

BONUS VIDEO: EKSKLUZIVNO! NOVOGODIŠNjI INTERVJU PREDSEDNIKA VUČIĆA ZA "NOVOSTI"