SUPERLIGA: Fantastični Škrbić doneo pobedu Radničkom

30. 10. 2021. u 18:50

FUDBALERI Radničkog pobedili su Mladost u Nišu sa 2:0 u 15. kolu Superlige Srbije i tako došli do prvog trijumfa nakon tri prvenstvene utakmice u kojima se nisu radovali.

Dobru utakmicu su odigrali izabranici Radoslava Bataka i zasluženo slavili uz odličnu utakmicu Miljana Škrbića.

Treba reći i da je ovo Lučancima bio prvi poraz nakon tri vezane pobede (Novi Pazar, Metalac, Kolubara).

Napadač Nišlija je već u osmom minutu doveo Radnički do prednosti. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Nastavio je domaćin da napada i u drugom delu utakmice i takva igra im se isplatila. Igrao se 79. minut kada je Škrbić iskoristio penal i drugi put se upisao u strelce.

Napadač kluba sa "Čaira" je tako stigao do osmog pogotka u Superligi Srbije i deli drugo mesto na listi strelaca sa Đorđem Jovanovićem iz Čukaričkog.

Radnički sada zauzima deveto mesto na tabeli sa 17 bodova, Mladost je na 11. mestu sa 14.

BONUS VIDEO: Detalj izvan stadiona Partizana