SUPERLIGA SRBIJE: Radnički prekinuo lošu seriju rezultata, Kolubara razbila Novi Pazar

Novosti online 12. 09. 2021. u 19:09

FUDBALERI Radničkog iz Niša prekinuli su seriju od pet utakmica bez pobede u Superligi Srbije. Klub sa juga naše zemlje slavio ja na "Čairu" protiv Voždovca sa 1:0 u osmom kolu domaćeg prvenstva.

Odlučujući trenutak na utakmici dogodio se u 42. minutu kada je Milan Škrbić pogodio za vođstvo Radničkog.

Pokušali su "zmajevi" u nastavku utakmice da izbegnu poraz, ali do toga nisu uspeli da dođu, pa su bodovi ostali u Nišu.

Tim sa "Čaira" se sada nalazi na 11. mestu sa devet bodova, dok je Voždovac šesti sa 12.

Kolubara je na svom terenu pregazila Novi Pazar sa 3:0. Ovo je gostima bio četvrti poraz u poslednjih pet mečeva.

Domaćin je odlično počeo meč pošto je Bogdan Mladenović u šestom minutu zatresao mrežu rivala.

Isti igrač je prednost duplirao u 50. minutu, da bi Dejan Đenić u 65. minutu postavio konačan rezultat.

Ekipa iz Lazarevca posle ove pobede zauzima osmo mesto na tabeli Superlige sa 10 bodova, a Novi Pazar je 15. sa četiri boda.