BLAMAŽA AJNTRAHTA: Nekadašnji osvajač Kupa Nemačke ispao na startu od trećeligaša!

Novosti online 08. 08. 2021. u 19:27

AJNTRAHT je 2018. godine podigao trofej namenjen osvajaču Kupa Nemačke, tri godine kasnije ispao je u prvom kolu od trećeligaša Manhajma (2:0)

Tim Filipa Kostića odigrao je jako loš meč. Iako treba istaći da je klub iz Frankfurta imao kontrolu lopte, ali bez rezultata.

Manhajm je u trenucima kada je imao loptu napadao, a najbolje u prilog tome koliko su konkretni bili govori podatak da je Kevin Trap imao deset intervencija pred golom.

Novi trener Ajntrahta Oliver Glazner po lošem će pamtiti svoj debi, a u timu nije bilo ni Filipa Kostića.

Domaćin je poveo u 48. minutu posle kornera golom Segerta, a samo četiri minuta kasnije Bojambe je postavio konačnih 2:0!