HOROR HAJDUKA U REŽIJI SRBA: Splićani eliminisani nakon 2:0 iz prvog meča

Novosti online 29. 07. 2021. u 19:55

FUDBALERI Hajduka iz Splita doživeli su novi krah u Evropi pošto su ispustili 2:0 prednosti iz prvog meča protiv Tobola i pretrpeli poraz u revanšu od čak 4:1 u kvalifikacijama za Ligu konferencija, a taj presudni četvrti pogodak postignut je u 118. minutu.

Bivši fudbaler Crvene zvezde Dušan Jovančić ih je načeo u 56. minutu i najavio pakao po Dalmatince.

Dominacija Srba se nastavila, Zoran Tošić je pet minuta kasnije asistirao Sergeevu za 2:0. Upravo se strelac drugog gola upisao još jednom u 67. minutu.

So na ranu Splićana dodao je upravo njihov napadač Krovinović koji je u 70. minutu promašio jedanaesterac.

Sahiti je u četvrtom minutu nadoknade uspeo da zadrži dalmatinski klub u igri, da im da nadu u eventualno spasenje... Koje nije stiglo.

Naprotiv, poslednji udarac je pao kada najviše boli - u čak 118. minutu! Strelac je bio Tabergen koji je pokupio asistenciju Nurgalieva i sprečio penale.