OTKRIVENA TAJNA O DŽEJU: Kad bi bio u zatvoru uradio bi jednu stvar da bi ga smestili na ovo mesto (FOTO/VIDEO)
FILM "Nedelja" koji će se baviti životom pokojne legendarne folk zvezde Džeja Ramadanovskog izazvao je veliku pažnju medija, čim se pojavila informacija da će život ovog pevača biti predstavljen i na velikom platnu.
Džej Ramadanovski, Foto V. Danilov
Večeras je u omiljenom lokalu "Cezar" pokojnog Džeja Ramadanovskog na Dorćolu održana je projekcija trejlera za film "Nedelja", a ekipa "Večernjih Novosti" bila je na licu mesta. Foto: Novosti
Na projekciju trejlera pristigao je Džejev kum, pevač Zoran Jagodić Rule, a potom i glumac Marko Janketić koji tumači jednu od glavnih uloga u ovom filmu. Foto: Novosti Naime, reč je o ulozi jednog od bliskih rođaka Džeju, tj. reč je o liku Isa Lera Džambe. Marko je na samom startu po završetku projekcije, u razgovoru za "Novosti" otkrio kakve utiske nosi, te je istakao da nije pogledao ceo film. - Nisam pogledao film, pogledao sam sada trejler i moram da priznam da mi se jako dopada. Nadam se da ću imati priliku da pogledam film, do sada nije bilo prilike - rekao je Janketić, te je na pitanje da li je imao priliku da upozna Džeja, odgovorio: - Ne, nisam. Ja tumačim lik Isa Lera Džambe, znao sam nešto o tim ljudima, nismo imali priliku da pričamo s tim ljudima i da saznamo nešto o njima. Ovo je jedna karakterna uloga - dodao je glumac. Foto: Novosti U flimu je prikazano pevačevo detinjstvo i odrastanje u domu za nezbrinutu decu, ali i njegovi muzički počeci, uspesi i kasniji život. Uloge će tumačiti Husein Alijević, Marko Janketić, Stefan Vukić, Aleksej Bjelogrlić, Alen Selimi, Ana Pindović, Maša Đorđević, Milica Janevski, Stojsa Oljačić, Bajram Severdžan, Nela Mihajlović. Foto: Novosti Kompletan intervju sa Markom, kao i atmosferu sa projekcija trejlera filma, pogledajte u nastavku, u videu ispod:BONUS VIDEO:
"NOVOSTI" INTERVJU: Aca Regina otkrio sve o saradnji sa Filharmonijom