JEDNA STVAR JOJ TEŠKO PADA: Ceca progovorila o Anastasijinom dečku - Priželjkuje li Gudelja za zeta?
SVETLANA Ceca Ražnatović ne krije sreću zbog veze svoje ćerke Anastasije Ražnatović sa poznatim fudbalerom Nemanjom Gudeljom.
Foto: Instagram
Kako pevačica navodi, jedino joj je teško što ne može da vidi mezimici kada poželi jer je Anastasija često u Španiji zbog veze sa fudbalerom Sevilje.
- Lagala bih kada bih rekla da mi nije teško što je u drugoj zemlji. Fali mi! Ali sve joj je oprošteno jer je izabrala odličnu destinaciju, a ponajviše mi se sviđa kakvog je momčinu srela. Nemanja je sjajan dečko! Veoma su srećni, uživaju u ljubavi. Cela naša porodica ih podržava. Želimo im sve najlepše - kaže Ceca i dodaje da bi jednog dana volela da vidi svoju ćerku u srećnom braku:
- Znam da danas papir mnogima nije važan, ali smatram da je bitno biti u braku, kako bi se supružnici i njihova deca isto prezivali. To, između ostalog, sačinjava jednu porodicu. Zbog dece je bolje biti u braku. Ali svako ima pravo na svoje izbore - završila je Ceca.
(SD)
BONUS VIDEO: Biković nikad elegantniji, Baća u svom stilu, a Jovana zasenila sve prisutne