HUMANOST NA DELU: Policajci obradovali 12 socijalno ugroženih porodica kod Zvornika
В.Митрић
04. 04. 2023. u 19:18
POVODOM Dana policije Republike Srpske, policijski službenici Policijske stanice Osmaci su sa predstavnicima Opštinske organizacije Crvenog krsta posetili 12 socijalno ugroženih porodica i uručili im pakete pomoći sa životnim namirnicama.
foto V Mitrić
Cilj ove humane akcije je bio da se na praznik policije obraduju porodice kojima je pomoć najviše potrebna.
Da nečije malo nekome znači mnogo, uverili su se i policajcu PS Osmaci, kada su ih iznenađeno i radosno dočekale porodice Vasiljević, Ninić, Mihajlović, Đorđić, Kovačević, Bajagić, Gajić, Riđošić, Maksimović i Ilić.
-Policija je sastavni deo zajednice, pa osluškuje različite potrebe sredine u kojoj jeluje i radi, a ne samo potrebu da se podigne nivo bezbednosti sugrađana i imovine -kažu u PU Zvornik.
Pogledajte više