NEDOZVOLJENE POLNE RADNJE: Uhapšen muškarac zbog zlostavljanja devetogodišnje devojčice
Igor Mitić
25. 08. 2022. u 14:10
Policijski službenici su u Leskovcu uhapsili V.K.(69) iz ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je neprimereno dodirivao devetogodišnju devojčicu.
Foto: I.M.
On se tereti da je izvršio krivično delo nedozvoljene polne radnje nakon što je dete odveo u jedan napušteni objekat.
U policiji navode da je osumnjičeni, uz krivičnu prijavu, priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Leskovcu koje je saopštilo da je, nakon njegovog saslušanja, Osnovnom sudu u Leskovcu podnelo predlog za određivanja pritvora koji je od strane suda i određen.
Prema nezvaničnim informacijama, ovaj muškarac je dete namamio u napušteni objekat tako što joj je navodno dao čokoladicu i sto dinara, a potom joj je skinuo odeću i dodirivao po telu i polnom organu.
Pogledajte više