"OD JUTROS SE ZA EKSPO PRIJAVILO 2.400 VOLONTERA" Mali: Imamo prijave iz Japana, SAD-a, Nemačke i Kanade
В.Н.
15. 05. 2026. u 21:36
MINISTAR finansija u Vladi Republike Srbije, gostujući na RTS-u, rekao je da se za projekat Ekspo 2027, od jutros prijavilo 2.400 volontera.
FOTO: Printskrin/RTS
- Za organizaciju ovakvog događaja potrebno nam je 20.000 ljudi koji će da volontiraju. Imamo prijave iz Japana, SAD-a, Kanade, Nemačke. U celom svetu je volonterstvo ono što se podrazumeva. I za one koji su u penziji, i za one koji su mlađi i one koji su najmlađi. To je veoma važno za CV, velika prednost za dobijanje posla i za dalji napredak u karijeri - zaključio je ministar.
Pogledajte više