ГОЛОВИ У ПРВОМ ПОЛУВРЕМЕНУ ЗАГАРАНТОВАНИ: Клуб Бриж граби ка титули, последњи воз за Ројал унион да освоји дуплу круну

ГОЛОВИ У ПРВОМ ПОЛУВРЕМЕНУ ЗАГАРАНТОВАНИ: Клуб Бриж граби ка титули, последњи воз за Ројал унион да освоји "дуплу круну"

ОСВАЈАЧ белгијског Купа Ројал унион Сен Жилоаз гостује Клуб Брижу у последњој утакмици осмог кола Про лиге. Утакмица се игра од 20 часова и 30 минута на стадиону "Јан Брејдел".

13. 05. 2024. у 08:59

МОЖЕ ЛИ СРПСКИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ ДА ИЗВУЧЕ СВОЈУ ЕКИПУ ИЗ ЗОНЕ ИСПАДАЊА? Удинеу су преко потребни бодови у грчевитој бици за опстанак

У првој утакмици данашњег програма Серије А фудбалери Удинезеа ће бодове спаса тражити против Лећеа на стадиону ''Виа дел Маре'' (18.30).

13. 05. 2024. у 07:30

СВЕЦИ ЦИЉАЈУ ЕКСПРЕСАН ПОВРАТАК У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ: Саутемптон је показао да зна како се игра против врећица ове сезоне

''СВЕЦИ'' ЦИЉАЈУ ЕКСПРЕСАН ПОВРАТАК У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ: Саутемптон је показао да зна како се игра против ''врећица'' ове сезоне

ПРВУ утакмицу полуфинала плеј-офа Чемпионшипа данас ће на ''Хоторнсу'' одиграти ВБА и Саутемптон (15:15). Домаћини су регуларни део завршили на петом месту, док су гости били четврти тако да би требали да гледамо веома занимљив и пре свега уједначен двомеч.

12. 05. 2024. у 08:30