ЧЕКА НАС ФИНАЛЕ! Бибрас Натхо о изазову који је пред ФК Партизан

"ЧЕКА НАС ФИНАЛЕ!" Бибрас Натхо о изазову који је пред ФК Партизан

КОНАЧНО победа. Патио је Партизан у последњих месец дана, низао поразе и у првенству и у Купу, да би коначно против лучанске Младости први пут још од 7. априла и дуела са Новим Пазаром у Хумској порадовао освајању три бода.

13. 05. 2024. у 22:40

НОВА ПРИЛИКА: Младе фудбалерке Србије на развојном турниру у Словачкој

ЖЕНСКА млађа кадетска репрезентација Србије (WU16) учествоваће на УЕФА Развојном турниру у Словачкој, где ће ривали, поред домаће селекције, бити репрезентације Италије и Финске. Србија се 15. маја састаје са Италијом (11,00), два дана касније ривал је Словачка (16,00), а 20. маја следи дуел са Финском (11,00).

13. 05. 2024. у 22:27

БРАЋА ЗА БРАЋУ: Партизан и ОФК Београд крећу за Русију

Рат у Украјини је разлог што се Русија налази под великим бројем санкција од стране тзв. "запада", а ни руски спорт од тога није изузет. Ипак, најновије вести везане за Руску Федерацију - прилично су радосне, а тичу се међународног фудбала и - Србије.

13. 05. 2024. у 18:08

МИХАЈЛОВИЋ ЈЕ ОВО ЗАСЛУЖИО! Ево шта су навијачи Болоње урадили након пласмана у Лигу шампиона (ВИДЕО)

Фудбалери Болоње математички су обезбедили учешће у Лиги шампиона следеће сезоне што је историјски успех за овај клуб, а навијачи су још једном доказали да нису заборавили човека који је много учинио за овак клуб - Синишу Михајловића.

13. 05. 2024. у 17:28

АКО ИЗГУБИМО СУТРА...: Ево шта је Гвардиола поручио пред меч са Тотенхемом

"АКО ИЗГУБИМО СУТРА...": Ево шта је Гвардиола поручио пред меч са Тотенхемом

Менаџер фудбалског клуба Манчестер сити Пеп Гвардиола изјавио је данас да ће његов тим морати да победи Тотенхем ако жели да одбрани титулу у енглеској Премијер лиги, преносе британски медији.

13. 05. 2024. у 16:06

БОРБЕНА СРБИЈА НИЈЕ НИШТА МОГЛА ПРОТИВ МОЋНОГ ШАМПИОНА: Пораз од Италије за крај припрема

Мушка одбојкашка репрезентација Србије одиграла је другу пријатељску утакмицу у оквиру припрема за Лигу нација 2024. у којој је поражена од Италије, резултатом 2:3 (25:23, 31:33, 25:20, 20:25, 11:15).

13. 05. 2024. у 10:11

ПРОПЛАКАО И ОЛД ТРАФОРД, НАВИЈАЧИ ГЛЕДАЛИ У ЧУДУ: Арсенал победио Јунајтед, чувени стадион рони сузе (ФОТО/ВИДЕО)

ПРОПЛАКАО И "ОЛД ТРАФОРД", НАВИЈАЧИ ГЛЕДАЛИ У ЧУДУ: Арсенал победио Јунајтед, чувени стадион "рони сузе" (ФОТО/ВИДЕО)

Шамионска трка у Премијер лиги још није готова: Арсенал се, просто, не да - победио је у гостима Манчестер јунајтед и, макар привремено, избио на прво место.

12. 05. 2024. у 21:20

ПОЈЕДИНЦИ ЋЕ МОРАТИ ДА ИСПРАВЕ ОДНОС! Владан Милојевић баш и није задовољан: То је нешто за свлачионицу...

"ПОЈЕДИНЦИ ЋЕ МОРАТИ ДА ИСПРАВЕ ОДНОС!" Владан Милојевић баш и није задовољан: То је нешто за свлачионицу...

Фудбалери Црвене звезде изнова су приредили голеаду у мечу са Радничким из Крагујевца, али њихов тренер Владан Милојевић није био најзадовољнији.

12. 05. 2024. у 20:41

ЛУДИ МЕЧ НА МАРАКАНИ: Нестварна дешавања на Звезда - Раднички Крагујевац, пет голова за 20 минута (ВИДЕО)

Иако је шампионска трка у српском фудбалу увелико завршена, три кола пре краја Суперлиге Србије истински спектакл одигран је на "Маракани": Црвена звезда је савладала Раднички 1923 из Крагујевца са 3:2 (3:2), а у једном тренутку се чинило да би на овом мечу могло да буде постигнут и двоцифрен број погодака.

12. 05. 2024. у 20:28

ЏАБЕ И ТАДИЋЕВА АСИСТЕНЦИЈА: Галатасарај голом у 90. минуту пригрлио титулу шампиона Турске (ВИДЕО)

Фенербахче, лији је члан и Душан Тадић, капитен фудбалске репрезентације Србије, два кола пре краја првенства Турске остао је практично без шансе да освоји титулу: њу је, голом у 90. минуту сопственог меча, са Карагумруком, пригрлио "Фенеров" највећи ривал, Галатасарај.

12. 05. 2024. у 20:15