Air One 18. septembra uvodi liniju Beograd-Milano

Tanjug

12. 09. 2012. u 13:42

Avioni "Air One" će na novoj liniji leteti tri puta nedeljno, svakog utorka, četvrtka i subote

BEOGRAD - Italijanska niskotarifna aviokompanija "Air One" uspostaviće 18. septembra direktnu avionsku liniju Beograd - Milano.

Avioni će na novoj liniji leteti tri puta nedeljno, svakog utorka, četvrtka i subote.

Predviđeno vreme sletanja na aerodrom u Beogradu je 9:20 sati, a povratak ka aerodromu "Malpensa" je u 10:00 časova.

Kompanija "Air One" je u vlasništvu italijanske nacionalne aviokompanije "Alitalija", ali posluje pod sopstvenim imenom i brendom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (8)

bim-bam-bam

12.09.2012. 23:36

@zagrebcanka - Gospodo, ne lozite se na provokacije likova kao sto su "zagrepcanka", "Matija LDP" itd. Dve nule u preporuceni/ne-preporuceni su najbolji lek. Pozdrav!

dzoniba

13.09.2012. 10:34

@zagrebcanka - Da li si ti Zagrepcanka zadovoljena....??? Cemu tolika frustracija....?

Ma sve je isto...

12.09.2012. 15:28

Po naslovu čovek bi pomislio da će proći znatno jeftinije za let do Milana. Ali, koliko sam video cena karte je 80 evra, pa još toliko za nazad, pa plus taksa od 15 evra koja nije uračunata, dakle 175 evra. Prtljag ograničen na 20 kg. U JAT-u za oko 20.000 dinara imate to sve i prtljag od 25 kg. Nije mi jasna ova "niskotarifna" kompanija . Pa svako nek odluči šta će.

Jonjo

13.09.2012. 09:38

Ne znam odakle potiče dezinformacija, ali avion u Beograd sleće u 08.50, a iz Beograda polazi u 09.30 časova.

Dusko

13.09.2012. 10:50

Draga gospodjo Zagrebcanka,zasto ste toliko optereceni i pakosni tim glupim komentatrima...Idite citajte vase zagrebacke novine...Potpuno mi je neshvatljivo da ostavljate komentare za nesto sto vas se uopste netice sem da ste zlobni pa to radite.Iskreno ja nikada nisam otvorio ,,vase'' novine niti mi pada na pamet jer me jednostavno nista ne zanima a i ne gajim zlobu da bi pljuvao po clancima iz HR.A to ko je niskotarifna drzava uvericete se i sami uskoro u lepoj vasoj.Pozdrav

buki

13.09.2012. 14:35

Gospođo ZagrePčanko, možda nam je krnja država , ali smo u svemu drugom sa dodatkom.Pitajte vaše voditeljke i pjevačice koje se kuže sa našim dečkima. Bok, stara.