U okviru škole u Lapljem selu kod Gračanice otvorena sportska sala
07. 11. 2018. u 17:41
Predsednik Popović je kazao da je zadovoljan što je opština Gračanica uspela da nađe način da završi školsku spotsku halu koja je od nemerljivog značaja za organizovanje nastave i sportskih događaja u ovoj školi
Foto: D.Z.
Srđan Popović, predsednik opštine Gračanica u prisustvu svojih saradnika, direktora osnovne škole „Miladin Mitić“ Ljubiše Karadžića i učenika otvorio je školsku sportsku salu površine 710 kvadratnih metara namenjenu učenicima ove obrazovne institucije u Lapljem Selu.
Naime, obraćajući se učenicima i nastavnom osoblju predsednik Popović je kazao da je zadovoljan što je opština Gračanica uspela da nađe način da završi školsku spotsku halu koja je od nemerljivog značaja za organizovanje nastave i sportskih događaja u ovoj školi.
PROČITAJTE JOŠ: Laplje selo: Pretučen Srbin, uhapšen napadač Albanac
- Opština Gračanica nastavlja da radi za našu omladinu jer to je naša budućnost i pečat ostanka i opstanka na ovom prostoru - kazao je Popović i učenicima i nastavnicima poželeo puno uspeha u daljem radu i školovanju. Istovremeno, Ljubiša Karadžić direktor osnovne škole „Miladin Mitić“ kome je na upotrebu predat ovaj objekat istakao je da je sportska sala opremljena po najsavremenijim standardima sa svim pratećim prostorijama i tuš kabinama.