Ja sam prvi stigao do krsta; Kraćim putem? Da(VIDEO)

Novosti online

20. 01. 2018. u 18:39

Aleksandar Gašić iz Brezovice izjavio je za RTS nakon plivanja za časni krst u Beloj Vodi kod Kruševca da je on stigao prvi do krsta

Ја сам први стигао до крста; Краћим путем? Да(ВИДЕО)

foto:Printskrin

Beograd -- Aleksandar Gašić iz Brezovice izjavio je za RTS nakon plivanja za časni krst u Beloj Vodi kod Kruševca da je on stigao prvi do krsta.

Podsećamo, trka je poništena zato što je Gašić do krsta stigao znatno kraćim putem od ostalih učesnika.

Na pitanje novinarke da li je mlađi dečak prvi doplivao do krsta, Gašić je rekao: “Nije, nije doplivao, nije, nije, ja sam doplivao i uzeo krst“.

“Kraćim putem“?

“Da“, odgovorio je Gašić.

Na snimku objavljenom na društvenim mrežama vidi se kako jedan muškarac ne stoji sa ostalima, već na obali reke čeka da trka počne. Kada su plivači uskočili u vodu on je takođe počeo da pliva i sa samo nekoliko zamaha stigao prvi do krsta.

Trka je zbog toga poništena, a nagrada je kasnije dodeljena prvom plivaču iz grupe, 15-godišnjem Lazaru Krstiću iz Kruševca.

“Video sam da sam vodio i odjednom je neka osoba uzela krst, zbunio sam se, nisam znao šta da radim“, rekao je Krstić.


Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (9)

Radovan Treci

20.01.2018. 18:55

E bruko jedna!Kako te nije sremota zemlje po kojoj hodas!Za ovo ne postoji odgovarajuca kazna.

Vlada Legenda

20.01.2018. 18:58

Dokle su nam se srozale moralne vrednosti i načela, kad se za časni krst ovako otimamo!Ma lepo nam je !

Vlada Legenda

20.01.2018. 18:58

Dokle su nam se srozale moralne vrednosti i načela, kad se za časni krst ovako otimamo!Ma lepo nam je !

Шатор

20.01.2018. 19:09

Кривих дрва у шуми и будала никада неће нестати...

Nikola

21.01.2018. 09:41

Sad, pošto se proslavio na internetu, sigurno će dobiti ponudu da uđe u Zadrugu ili Parove,