Krava Reska otelila trojke
06. 03. 2017. u 22:28
Nije retkost da krava oteli dva teleta, ali tri i više jeste, a to se upravo dogodilo u selu Žabari kod Topole gde je krava Reska otlelila tri teleta - dva muška i jedno žensko
Ilustracija
Nije retkost da krava oteli dva teleta, ali tri i više jeste, a to se upravo dogodilo u selu Žabari kod Topole gde je krava Reska otlelila tri teleta - dva muška i jedno žensko.
Vlasnik Srđan Đorđević, kaže da je Reska dosad već dva puta otelila blizance, ali trojke nikada.
"Na svet je prvo došlo muško tele, a zatim žensko. Kako je običaj, otišli smo u kuću da popijemo kafu i rakiju. U međuvremenu sin Mihailo je otišao da ih obiđe i video je da su pošle nogice i da ćemo dobiti još jedno tele. Požurili smo i dobili još jednog zdravog bika", ispričao je Srđan.
On je dodao da su u pomoć, prilikom teljenja krave, pritekle i komšije.
Borac
07.03.2017. 08:14
Vasiono cujes li me...daj joj dva muska i jedno zensko...vasiono cujes li me
Ovo mi se dopada "po obicaju otisli u kucu na kafu i rakiju".A onda su u "pomoc" pritekle i komsije na kafu i rakiju, naravno !Nije los obicaj !
Komentari (2)