Kruševac: Maloletnik ga ubio zbog navođenja na oralni seks?
19. 03. 2014. u 10:30
Miloš A. (14) osumnjičen da je na kruševačkom groblju šipkom ubio Jovicu Arsenijevića (55). Osumnjičeni dečak izvršio više od 200 krivičnih dela, pre nekoliko meseci prebio jedanog čoveka, a potom policiji izjavio da ga je taj Kruševljanin terao na oralni se
KRUŠEVAC– Na kruševačkom Starom groblju u sredu ujutru pronađeno je telo Jovice Arsenijevića, a za njegovo ubistvo osumnjičen je maloletni Miloš A. (14). Sumnja se da je maloletnik u utorak, u kasnim večernjim satima, posle kraćeg konflikta, metalnom cevi nekoliko puta udario Arsenijevića u glavu, a on je od zadobijenih rana preminuo na licu mesta.
Dečak, koji se tereti za ubistvo, prema nezvaničnim saznanjima je priznao zločin, tvrdeći da je Jovica od njega tražio da ga oralno zadovoljava, zbog čega se i odlučio na ubistvo.
- Efikasnim radom naših pripadnika, osumnjičeni je brzo pronađen i priveden Višem javnom tužiocu – saopštila je kruševačka policija.
Miloševa sestra Katarin A. kaže da je njen brat ispričao da je imao šipku i da je od njega jedan čovek tražio da mu radi nepristojne stvari.
- Brat ga je šutnuo u nezgodno mesto, a zatim potegao šipku i udario ga u glavu – ističe Katarina.
Osumnjičeni dečak je inače u poslednje dve godine često bio privođen u policiju zbog drskih krađa, o čemu je obavešten Centar za socijalni rad. Išao je u Specijalnu školu „Veselin Nikolić“ koju je napustio pre par godina. Iako ima 14 godina, do sada je uspeo da uknjiži više od 200 krivičnih dela, od pljački i razbojništava, pa do nasilničkog ponašanja. U Kruševcu navode i da zna koliko automobila je obio u okolini Starog groblja i da već godinam unazad teroriše čitav kraj.
Kako su i ostali članovi Miloševe porodice problematični, meštani ulica pored kruševačkog Starog groblja smatraju da je dečak ismislio priču da ga je Jovica Arsenijević primoravao da ga oralno zadovoljava.
Kažu da je je žrtva bio miran i povučen, a da je osumičeni dečak pre nekoliko meseci prebio jedanog čoveka, a potom policiji izjavio da ga je taj Kruševljanin terao na oralni seks za 100 dinara!
Telo Jovice Arsenijevića pronađeno je ispod drveća, sa glavom prema zemlji. Na potiljku su odmah uočeni tragovi udaraca tvrdim predmetom i na stazi, udaljnoj par metara, bila je velika lokva krvi.
Deki
19.03.2014. 13:10
Opet Kruševac...?
Zašto niste naveli koje nacionalnosti je taj Miloš A.?
Dete od 14 godina ima vise od 200 krivicnih dela, ukljucujuci razbojnistvo i terorise ceo kraj godinama?!? Prvo - sto nije u popravnom domu? Kako je moguce da je na slobodi.Drugo - zasto mu se veruje na rec i objavljuje slika ubijenog coveka? Zar je rec razbojnika i ubice dovoljna da se ubijeni covek blati bez ikakve istrage?
Da poverujemo u njegovu priču da nema onoliko starijih lica kojima je isti mesecima unazad bukvalno svakodnevno, otimao torbe i novčanike. a oni koji su se suprodstavili završavali su na hirurgiji, zato što ih je pomenuti mladić baš metalnom šipkom više puta krvnički udarao po glavi!
Kako koje nacionalnosti? Pa Rom! Pre 5 godina je isto Rom u 31-kecu isprebijao moju drugaricu na ocigled punog autobusa. Murija je uletela privela ga, i kasnije pustila jer je on zasticena nacionalna manjina. Ona mukica zbog tog zakona sa sve svedocima nije mogla da ga tuzi. Voze po gradu improvizovana vozila, pa da vas pitam, da li je ikad iko video kako toce benzin u ta njihova cuda na pumpi? Nije, zato sto srcu iz tudjih automobila. I to se sve zna. I nista! Ej, 200 razbojnistava... T U G A
Komentari (18)