Đere eliminisan u prvom kolu turnira u Moskvi

Bolji od srpskog tenisera bio je Slovenac Aljaž Bedene posle skoro tri sata velike borbe

VTA LISTA: Krunić ostala na 59. poziciji, Danilović nazadovala

ATP LISTA: Đoković zvanično drugi, Lajovićev plasman karijere

Ispred Novaka je sada samo Rafael Nadal i to je bila jedina promena u Top10, dok je Dušan prvi put u karijeri 50. na listi

KRAJ SEZONE ZA DEL POTRA: Ovo je snažan udarac koji me je ostavio bez snage

Argentinski teniser Huan Martin Del Potro slomio je čašiću desnog kolena na mastersu u Šangaju, saopšteno je danas iz njegovog tima

Sloun Stivens

Sloun Stivens se plasirala na završni WTA turnir

Američka teniserka Sloun Stivens plasirala se danas, prvi put u karijeri, na završni WTA turnir

Đorđi najbolja u Lincu za drugi trofej u karijeri

Italijanska teniserka Kamila Đorđi osvojila je danas titulu na turniru u austrijskom Lincu, pošto je u finalu pobedila Ruskinju Ekaterinu Aleksandrovu sa 6:3, 6:1

ŠAMPIONSKI TIM: Pogledajte kako su Đoković i Vajda proslavili titulu u Šangaju (VIDEO)

Novak Đoković je ispred svlačionice držeći pehar u rukama i skakajući zajedno sa trenerom Marjanom Vajdom obeležio osvajanje nove titule u karijeri

Garsija osvojila Tjanđin, a Jastremska Hong Kong

Francuska teniserka Karolin Garsija osvojila je danas titulu na turniru u Tjanđinu, pošto je u finalu pobedila Čehinju Karolinu Pliškovu sa 7:6, 6:3

Đoković: Šangaj mi otvorio vrata karijere; Ćorić: On je jedan od najboljih tenisera ikada

Srpski teniser Novak Đoković, nakon što je osvojio trofej na Mastersu u Šangaju, da je još jednom pokazao koliko voli da igra u tom kineskom gradu

ĐOKOVIĆ OSVOJIO ŠANGAJ: Maestralni Novak osvojio 32. masters titulu u karijeri

Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je 32. masters titulu u karijeri, pošto je u finalu u Šangaju savladao Hrvata Bornu Ćorića 6:3, 6:4

KRAJ Đoković - Ćorić 6:3, 6:4

HILjADU RAZLOGA ZA SREĆU: Đoković i Ćorić za trofej u Šangaju

Novak Đoković je hiljaditi meč na Turu proslavio laganom pobedom 6:2, 6:1 i povratkom na drugo mesto liste, a danas (10.30) u finalu ga čeka jedan ozbiljniji predstavnik "sledeće generacije" Borna Ćorić

FEDERER SPREMAN ZA PENZIJU: Ćorić u transu

FEDERER SPREMAN ZA PENZIJU: Ćorić u transu "razbio" Rodžera za finale sa Đokovićem

Hrvatski teniser Borna Ćorić iznenadio je Švajcarca Rodžera Federera 6:4, 6:4 i u finalu Mastersa u Šangaju igraće protiv Novaka Đokovića

ĐOKOVIĆEVA DEMONSTRACIJA SILE: Savršeni Novak pregazio Zvereva za finale Šangaja

Srpski teniser Novak Đoković ubedljivo je savladao Nemca Aleksandera Zvereva 6:2, 6:1 izborio finale Mastersa u Šangaju

KRAJ Đoković - Zverev 6:2, 6:1

Najbolji srpski teniser Novak Đoković odigrao je savršen meč protiv Aleksandera Zvereva i plasirao se u finale Mastersa u Šangaju

UBRZANjE KA DRUGOM MESTU: Ako pobedi Nemca Đoković prestiže Federera na ATP listi

Srpski teniser Novak Đoković savladao Kevina Andersona, danas (10.30) u polufinalu Šangaja protiv nemačke zvezde Aleksandera Zvereva

Federer u polufinalu mastersa u Šangaju

Švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se danas u polufinale mastersa u Šangaju, pošto je pobedio 12. igrača sveta Keija Nišikorija iz Japana posle dva seta, 6:4, 7:6

ĐOKOVIĆ NASTAVLjA SA ODLIČNIM IGRAMA: Anderson pao, na redu je Zverev

Najbolji srpski teniser savladao Južnoafrikanca. Sledeći rival biće mu mladi nemački igrač Zverev

Novak Đoković Foto: Tanjug/AP Photo

KRAJ: Đoković-Anderson 7:6, 6:3

Srpski teniser savladao Južnoafrikanca za plasman u polufinale turnira u Šangaju

Novak Đoković i Jelena Đoković

ĐOKOVIĆ OTVORIO DUŠU KAO NIKADA DO SADA: Kao junior nisam imao para ni za žeton, Teslu vozim zbog Nikole

Tokio je jako blizu, i mislim da ću se te godine uoči Igara bolje spremati za to takmičenje. Možda i neću da igram neke turnire da bih se što bolje spremio za dobar plasman na OI 2020, kaže Đoković