Odbojka: Partizan juri meč loptu, Vojvodina izjednačenje

S. K.

25. 04. 2011. u 08:40

Imamo sistem koga ćemo se pridržavati i večeras. Trebalo bi da ispoštujemo dogovor - oprezan je tehničar crno-belih Žarko Kisić. Ako ispravimo greške iz prvog meča možemo da slavimo - kaže Salatić

ZAHUKTAVA se finale plej-ofa odbojkaša. Igrači Partizana Termoelektro žele da u ponedeljak (18) u Šumicama dupliraju prednost, a Vojvodine da dvoboj vrate na početak i da se o tituli odlučuje 28. aprila i 1. maja u Novom Sadu. Eventualna majstorica je 5. maja u Beogradu.

- U prvoj utakmici smo imali u glavama blagu psihološku prednost i znali smo da ih možemo dobiti. Imamo sistem koga ćemo se pridržavati i večeras. Trebalo bi da ispoštujemo dogovor - oprezan je tehničar crno-belih Žarko Kisić.

Novosađani su samo u drugom i četvrtom setu prve utakmice pokazali pravo lice. Svestan je i strateg Nikola Salatić da moraju da budu mnogo bolji ukoliko žele da se raduju kruni:

- Odigrali smo slabo prvi meč, nismo ličili na sebe. Možda je pauza od 11 dana bez takmičarske utakmice uticala da u meč ne uđemo kako treba. Ipak, igra se na tri dobijene. Partizan je napravio prvi korak, ali mi se ne predajemo. Sigurno moramo da ispravimo greške, onda će igra biti bolja, a naše šanse veće da pobedimo Partizan u Beogradu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije