”Grobari” traže navijače Dinama na ulicama Soluna!
30. 09. 2010. u 14:54
Duel PAOK-a i Dinama će proteći bez gostujućih pristalica, a grčki mediji tvrde da bi u Solunu nastao haos da su “Bed Blu Bojsi” došli u Solun
Međutim, “Bed Blu Bojsa” nije bilo u Solunu, obzirom na raniji dogovor PAOK I Dinama da se vode navijače na gostovanja. U Grčkoj se osim igrača i uprave kluba Dinama našla tek nekolicina prijatelja kluba, među njima i Vanio Halilhodžić sin trenera Dinama, a koji su šetnju Solunom izbegavali u širokom luku…
- Dogovor Dinama i PAOK o zabrani dolaska gostujućih navijača bio je pun pogodak. Ne želim ni da pomislim šta bi danas bilo da su stigli ovi vaši iz Zagreba – otelo se kolegi Kostatsu Petrotos, jednom od mnogobrojih novinara koji prate PAOK.
baunti
30.09.2010. 16:53
Ne mogu Hrvati a da ne pomenu "ideologiju o Velikoj Srbiji." Imam osjecaj da im se gace tresu svaki put kad je pomenu.
A, zort, zort.
pa mi smo ih redovno tukli i u zagrebu,prvi smo ih posteno izmlatili mi pa tek onda ganci......misevi bili,misevi ostali i misevi ce biti uvek
@mungos - Mungose imate sreće zbog bojkota i zabrane jer bi se pojavili u dobrom broju 800 - 1000 i lovili vas i braću vam po Solunu. Tko leži ne bježi, pozdrav iz Zagreba
@mungos - pa sto niste dosli .. umete samo preko novina da se javite ...
Komentari (8)