”Grobari” traže navijače Dinama na ulicama Soluna!

Novosti online

30. 09. 2010. u 14:54

Duel PAOK-a i Dinama će proteći bez gostujućih pristalica, a grčki mediji tvrde da bi u Solunu nastao haos da su “Bed Blu Bojsi” došli u Solun

Obrijane glave, mrki pogled i kretanje u malim grupama. Navijači Partizana okupirali su u četvrtak ulice Soluna u potrazi za navijačima Dinama. Odala ih je ekavica, majice s diskretnim obeležjem Partizana i propale ideologije o Velikoj Srbiji, odnosnoi oštro novinarsko oko - prenosi zagrebački “Jutarnji list”.
Međutim, “Bed Blu Bojsa” nije bilo u Solunu, obzirom na raniji dogovor PAOK I Dinama da se vode navijače na gostovanja. U Grčkoj se osim igrača i uprave kluba Dinama našla tek nekolicina prijatelja kluba, među njima i Vanio Halilhodžić sin trenera Dinama, a koji su šetnju Solunom izbegavali u širokom luku…
- Dogovor Dinama i PAOK o zabrani dolaska gostujućih navijača bio je pun pogodak. Ne želim ni da pomislim šta bi danas bilo da su stigli ovi vaši iz Zagreba – otelo se kolegi Kostatsu Petrotos, jednom od mnogobrojih novinara koji prate PAOK.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (8)

baunti

30.09.2010. 16:53

Ne mogu Hrvati a da ne pomenu "ideologiju o Velikoj Srbiji." Imam osjecaj da im se gace tresu svaki put kad je pomenu.

mungos

30.09.2010. 17:52

pa mi smo ih redovno tukli i u zagrebu,prvi smo ih posteno izmlatili mi pa tek onda ganci......misevi bili,misevi ostali i misevi ce biti uvek

kompleks

01.10.2010. 03:15

@mungos - Mungose imate sreće zbog bojkota i zabrane jer bi se pojavili u dobrom broju 800 - 1000 i lovili vas i braću vam po Solunu. Tko leži ne bježi, pozdrav iz Zagreba

Čiča

01.10.2010. 18:36

MI SMO GROBARI NAJJACI SMO NAJJACI!!! A ideologija o velikoj SRBIJI nije jos propala!!!!

blerim NY

07.10.2010. 06:21

ma sta s.... bre grobaru nemas veze jaki ste vi kad ste u broju bezite kao misevi kad ste sami sram vas bilo