Vaterpolisti Crvene zvezde su u revanšu polufinala plej-ofa otpor Radničkog slomili u poslednjim minutima treće četvrtine 11:4 (2:0, 3:2, 2:1, 4:0) i plasirali se u finale, gde će od 29. maja igrati sa Šapcem ili Partizanom. Beograđani su i u prvoj utakmici u Kragujevcu slavili sa 8:7.

Zvezdaši su sigurnije otvorili meč, poveli sa 5:1, ali su Kragujevčanima bila dovoljna dva minuta da smanje na 5:4 i učine utakmicu neizvesnijom. U trećoj četvrtini je viđena žestoka borba, a pobednik je odlučen kada je Šulc pogodio za 6:4, a potom vaterpolisti Radničkog nisu iskoristili dva igrača više.

BAZEN: SC "Milan Gale Muškatirović". Gledalaca: 200. Sudije: Raković i Anđelić (Beograd). Igrač više: C. zvezda 8 (3), Radnički 13 (3). Dva igrača više: Radnički 1 (0). Peterci: C. zvezda 4 (4).

CRVENA ZVEZDA: Kralj (6 odbrana), Tankosić 1 (1), Maksimović 1, Bursać 1, Perković, Vasić 2 (2), Bitadze, Milojević 1 (1), Ilić 1, Popović 1, Šulc 2, Radović, Todorovski, Kovačević 1.

RADNIČKI: Dobožanov (8 odbrana), Pljevančić, Stanojević 1, Ganić, Radovanlija, Tanasijević, Panić 1, Dino, Stanković, Gusarov, Frolov 1, Tomašević 1, Đerković, Đorđević.