NIKO KAO BAKE I DEKE: Otac LJupko imao posebnu poruku za Tijanu Bošković

D.C.

19. 10. 2018. u 20:08

Posle meča sam joj rekao da nama, koji pratimo kraj malih ekrana, malo olakšaju i ne priređuju ovakve preokrete - šali se Ljupko

НИКО КАО БАКЕ И ДЕКЕ: Отац Љупко имао посебну поруку за Тијану Бошковић

Tijanina porodica Foto: N. Paraušić

PORODICA Tijane Bošković, koja živi u Hercegovini, i ovu pobedu reprezentacije Srbije i sjajnu igru Tijane burno je proslavila. Otac Ljupko za vreme meča bio je na poslu u Čapljini, majka Vesna u mlekari “Pađeni” gde je zaposlena, sestra Dajana u Turskoj, brat Vuk u školi. Najvatreniji Tijanini navijači bake i dede, Jovo i Olga u Čapljini, te Božo i Milica Milošević u Bileći, kraj malih ekrena analizirali su svaki potez njihove unuke.

- Nisam spavao čitave noći u iščekivanju utakmice, ali nakon pobede sada mi je mnogo lakše. Posle meča rekao sam Tijani u šali da nama koji ih pratimo kraj malih ekrana malo olakšaju i ne priređuju ovakave preokrete, a ona me upitala zar ti je teško gledati četiri seta - rekao je Tijanin otac Ljupko Bošković.

Ljupko ističe da su ga odmah posle utakmice pozvali prvo njegova majka, a potom i tašta.

- Bake su najvatrenije navijači, ali, kada treba, znaju da kritikuju i igračice i taktiku. Šalim se, naravno, ali, zaista, bake i dede prate svaku Tijaninu utakmicu sa posebnim žarom, a tako će biti i tokom finala - dodao je Ljupko.

Ono što je najvažnije, ističe Ljupko, Tijana je sjajno raspoložena, kao i čitava reprezentacija Srbije.

- Naravno da smo prezadovoljni ovim uspehom i već osvojenom medaljom, ali rekao sam Tijani da je najvažnije da su su sve zdrave i da se dobro odmore. Ono što su pokazale tokom ovog šampionata je fantastično i drago mi je što je cela nacija ponosna na sve njih - naglasio je Ljupko Bošković.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (3)

MIDEL

19.10.2018. 22:41

Veliki pozdrav I za sve ostale djevojkeiz reprezentacije kao I za njihove porodice. Svaka cast!!!