Amerikanka otpustila Vilandera posle svega nekoliko nedelja

Novosti online

31. 03. 2016. u 15:05

Završili smo saradnju - kratko je prokomentarisao Šveđanin koji nije dugo potrajao na mestu trenera

Американка отпустила Виландера после свега неколико недеља

Mats Vilander Foto: Getty Images

Oprobao se Mats Vilander u ulozi trenera i opstao je svega nekoliko nedelja. Medison Kiz ga je angažovala desetak dana pred početak Indijan Velsa, a otpustila ga je posle ispadanja sa turnira u Majamiju.

- Završili smo saradnju - kratko je prokomentarisao Šveđanin.

Navodno je trebalo da rade zajedno 10-15 nedelja godišnje.

Amerikanka i dalje nastavlja saradnju sa stalnim trenerom Džesijem Levinom.

Vilander radi kao komentator na “Evrosportu”, a srpskim navijačima je poznat po čestim komentarima protiv Novaka Đokovića.


Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (3)

Jovan

31.03.2016. 16:32

Jak stručnjak,da je valjao i dalje bi radio.Novaku može samo da zavidi a tek će muka da mu bude.

momo

31.03.2016. 17:13

Полако, погрешио је човек. Ипак њему највише лежи пљување Ђоковића.

tenis

02.04.2016. 08:38

Mozda je bio nezgodan prema Novaku ranije, ali sada je korektan, koliko znam...