Ljubičić: Da li Đoković ima manu? Nije Hrvat!

Novosti online

07. 02. 2013. u 19:42

Bivši hrvatski teniser je odličan prijatelj sa najboljim igračem sveta, a na pitanje novinara da li Nole ima mana dao je interesantan odgovor

Bivši hrvatski teniser Ivan Ljubičić izuzetno ceni najboljeg igrača sveta Novaka Đokovića i uvek je u superlativima pričao o našem asu.

Ni posle penzionisanja se ništa nije promenilo. Ljubičić je, naime, u intervjuu za "Antenu Zagreb", između ostalog, pričao i o srpskom asu.

Novinar ga je pitao da li Novak ima manu, a Ljubičić je razmislio promislio i odgovorio:

- Nikad nisam razmišljao na takav način. Ne pada mi ništa na pamet i to je već mnogo... Pa, nije Hrvat – našalio se Ljubičić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (34)

fino

07.02.2013. 20:13

Simpaticna izjava. Dobar je Ljubicic, normalan covek i sportista, nema nicega ruznog ili nacionalistickog u njegovoj izjavi. . I oni bi voleli da je Nole njihov.

ranko

07.02.2013. 20:21

Zamislite da je neko nas rekao nesto ovako za nekog njihovog ja vjerujem da bi gospoda iz Zagreba povukla ambasadora

sasa

07.02.2013. 20:29

Ništa loše nije mislio, Nole je VELIKI srbin,čovek,sportista,humanitarac jednom rečju CAR

Zika

07.02.2013. 20:39

Ljubicicu da tvoji preci nisu prodali veru za veceru,bio bi ponosan sto ti je najbolji teniser i sportista sveta zemljak! A,ovako mozes samo da pokusavas da budes duhovit

realno

07.02.2013. 21:11

Ljubicicu.... nisi ni tvoji pretci bili Hrvati vec (najverovatnije) Srbi- katolici. Hrvatska nacija je produkt AU i Vatikana i sastoji se od 3 etnicke skupine koje imaju razlicitu istoriju i govore na razlicitim dijalektima.

Pop

08.02.2013. 19:38

@tutinac - Ja sam iz banjaluke ljubo nije uvrijedio srbe vec je. Zadovoljio novinara tj.hr.magazin od njega nece da boli glava. Daj boze da su svi hrvati ko ivan ljuicic a srbi ko djokovic

Biki

07.02.2013. 21:58

Ma dajte ljudi sta je vama,da je ista ruzno rekao o Noletu bilo bi svasta ,pa cak vam i ovo ne odgovara.Kakvi smo bre ljudi pa nisu svi ljudi losi-niti se vodimo niti se teramo,stara izreka.Covek nista lose nije rekao naprotiv sala je na mestu.Obuzdajte malo strasti i LJubicic je dobar teniser a mislim i dobar covek.

папа-рацо

07.02.2013. 21:59

Слава ГОСПОДУ! ЉУБИЧИЋУ - Теби није лако...али може да се "исправи" пуно тога у животу. Можеш ТО да ИСПРАВИШ, лако, па и Теби да не могу да нађу МАНУ: - не буди хрваћанац - БУДИ СРБИН!

alex

08.02.2013. 08:15

@папа-рацо - pa da li ti shvataš smisao ovog što je rekao? šala je na mestu i nimalo uvredljiva. ako sam nisi shvatio suvišno je i od mene da objašnjavam.

Grobar nego šta

07.02.2013. 22:03

Ovo je vjerovatno rečeno u šali jer Ljubičić, za razliku od većine Hrvata, nije nikada ružno govorio o Srbima.

Nenad

08.02.2013. 00:22

Nedavno je taj isti Ljubicic dao intervju u kojm je stranim novinarima izjavio da su srbi hreli da ga ubiju za vreme rata, zbog cega je, da bi spasao sopstveni zivot morao da pobegne za roditeljima u Srbiju ... Inace, bez obzira sto je davao kulovske izjave smatram da je bio odlican teniser.

zoran

08.02.2013. 01:16

vi hrvati niste dostojni da razgovarate sa takvim gospodinom kao sto je nole samo mozete da mu zavidite

vucko011

08.02.2013. 04:01

Zašto tako bimbastičan naslov kad čovek nije ništa ružno mislio!?! Znate da većina vaših čitalaca samo čita naslove. Lepo piše: "Nikad nisam razmišljao na takav način. Ne pada mi ništa na pamet i to je već mnogo... Pa, nije Hrvat – našalio se Ljubičić."

zoks

08.02.2013. 05:12

Jeste li culi kako je trener fudbalera hrvatske rekao "nemam komentar za tv Srbije"?A Nole je upravo zato i najbolji jer nije hrvat,daleko bilo!!Borisa tadica treba slati za sva moguca izvinjenja po "regionu",a i sire,on je za to neprikosnoven!Da se izvini hervatima sto Nole nije hervat!

Aco

08.02.2013. 12:09

@zoks - Jeste li vi uopste pomislili da se covjek mozda nasalio. Ako se nesto kaze sa sjajem u ocima onda moras imati humor da bi to shvatio. On nikada ne bi nesto lose rekao pogotovu u kontestu sa Djokovicem jer je njegov veliki prijatelj.Otvorite oci postoji vise boja od samo crne i bijele! Mrznja stvara mrznju!

zoks

08.02.2013. 12:38

@zoks - Aco@ humor Ljubicica sam potpuno razumeo,nego govorim o treneru fudbalske reprezentacije hrvatske i uopste o njihovim izjavama kad je u pitanju Srbija!

Vihor

08.02.2013. 05:25

Kad vec nije imao sta pametno da kaze bolje je da cutao. Posto je Novakova majka Hrvatica samo cekam momenat kada ce ga "promovisati" u Hrvata. Oni su veoma bolesna sredina, ista prica kao i oko Tesle, Andrica..... Igra bez granica.

Veka

08.02.2013. 05:43

Ljubicic je iz banjaluke.hteo da igra za srb al ga savez odbio pa ga ovi prihvatili.pod 2 srbin je.i

Walter Rado

08.02.2013. 07:54

Hahaha... Stvarno je duhovit ai sale su mu tako smesne da povracamo od smeha.

sneki

08.02.2013. 10:57

To vam je odgovor na glupo pitanje novinara !!! Stvarno te javne ličnosti moraju odgovarati na svakakve gluposti

Dragan Popovic

08.02.2013. 15:08

Ne znam zbog cega treba da se vise zahvalim Bogu - zato sto sam srbin ili zato sto nisam hrvat.

makarije

08.02.2013. 15:25

hrvati mrze i najbolje i najgore Srbe. to je poenta,sve sto ne mogu sebi da prisvoje i kao svoje da prikazu ,oni traze nacina kako da omalovaze ili opljackaju ,pod raznim izgovorima. u hrvatskoj je velika sala sve sto se tice Srba kao drugorazrednih nizih ljudskih rasa.Tako se isto salio i hitler sa jevreima i nama srbima. Danas je normalno i EU da se tako ponasaju hrvati prema Srbima ,jer su Srbi ,boze moj ,krivci za sve, i niza ljudska bica.

nole

08.02.2013. 19:58

Sjećašli se kad si prije nešto više od godinu dana,kad je Djole trebao da osoviji Vimbldona,rekao da on nikad neće biti prvi?