Užasne scene u Istanbulu: Amerikanac polomio nos Kaliniću (FOTO+VIDEO)

Novosti online

24. 11. 2019. u 23:00

Košarkaš Fenerbahčea Nikola Kalinić je doživeo tešku povredu u utakmici protiv Darušafake, nakon koje je putem društvene mreže Instagram napao arbitre meča

Ужасне сцене у Истанбулу: Американац поломио нос Калинићу (ФОТО+ВИДЕО)

Košarkaš Fenerbahčea Nikola Kalinić je doživeo tešku povredu u utakmici protiv Darušafake, nakon koje je putem društvene mreže Instagram napao arbitre meča.

- Koliko još povreda da bi sudije počele da sviraju faulove i štite igrače? Srećom, ništa previše ozbiljno, polomljen nos, trebalo bi da me od parketa odvoji sedmicu nakon čega se vraćam u akciju. Dolaze nam bitne utakmice na domaćem terenu, vreme je za pobednički niz. Ako ništa, makar će mi nos sada biti simetričan sa vilicom, napisao je Kalinić

Kalinić je dobio udarac u glavu od strane Bonzija Kulsona u finišu utakmice koju je Fenerbahče dobio sa 83:75. Sudije su pregledavale snimak ove situacije i dosudile samo običan faul, iako je srpski igrač bio sa vidno težom povredom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (4)

Zoran

25.11.2019. 04:32

To te udarili ovi sto im pomazes da uzmu Kosovo? Znas kako kazu: Biti americki neprijatelje je vrlo lose, a biti im prijatelj je pogubno.

Babino

25.11.2019. 08:54

Jos od ubistava navijaca ne samo kosarkasa vec i fudbalera pre na raznim takmicenjima je poceo kraj. Ovim primerom bez posledica po nasilnika je nastavljen kraj kosarke kao sportske igre i kraj za mesto igrača i sportista koje su imali a bili zasticeni, cenjeni i uvažavani u plemenitoj sportskoj disciplini. Zato sto igrači nastavljaju da igraju pod tim uslovima i uprkos svemu. Cak zure da se vrate u "ring" po jos batina! Kao i premlacivane zene i taoci, i oni postaju zrtve Stokholmskog sindroma

postaju zrtve Stokholmskog sindroma

25.11.2019. 11:11

@Babino - To se brate prosto zove mazohizam.