SKANDAL NA SKUPŠTINI ABA LIGE: Bokan pretio čelnicima Zvezde
12. 10. 2019. u 15:34
Na skupštini ABA lige u Zagrebu došlo je do novog sukoba čelnika Crvene zvezde i Budućnost
Dragan Bokan i Nebojša Čović foto: N.Paraušić
Predsednik košarkaškog kluba Budućnost Dragan Bokan pretio je predstavnicima Crvene zvezde, uz reči da će im "sve biti vraćeno", a povodom dešavanja u prošlosezonskoj finalnoj seriji ABA lige.
"Odmah da ti kažem, ja to nisam zaboravio. Samo jedna stvar, zapamtite, vraćam vam i biće vam vraćeno sa mnogo strana. Lično će vam biti vraćeno", između ostalog je rekao Bokan obraćajući se direktoru Zvezde Filipu Sunturliću na nedavnoj Skupštini ABA lige.
Audio snimak pretnji je između ostalih objavio crnogorski portal Borba.
Duel Budućnosti i Zvezde u finalnoj seriji regioanlnog takmičenja pratile su brojne kontroverze tokom svih pet utakmica, prvo po dve u Beogradu i Podgorici, a potom i odlučujućoj petoj u srpskoj prestonici.
Boki
12.10.2019. 16:14
Nemoj tako da pričaš sa mnom, DA TI SE NE DIGNEM. Jako zanimljivo.
И треба да се мало запрети ФМП-у.Мисле бре да се цео свет врти само због њих!
@Професор 0.6 - Slušaj deda, mi smo mnogo skromniji u svojoj veličini nego što ste vi bili, nadam se da se sećaš gepekovanja i ostalog bahatluka .
Ovog Bokana bi trebalo malo podučiti lepim manirima , naravno ako je moguće .Interesuje me samo na čemu on to temelji to svoje siledžijstvo .
I Bokanu kao i Savićeviću zabraniti ulazak u Srbiju, a više su ovde nego u Milogori.
Komentari (12)