Trinkijeri: Nisam razočaran; DŽikić: Partizan će se boriti za trofej

Mi. R.

18. 11. 2018. u 21:45

Trinkijeri: Idemo u pravom smeru. Fali nam još malo koncentrcije i malo strpljenja; Džikić o svom bivšem klubu: Mnogo su ozbiljni, imaju samo jedan jedini cilj

Тринкијери: Нисам разочаран; Џикић: Партизан ће се борити за трофеј

Andrea Trinkijeri Foto: N. Paraušić

TRENER Partizana Andrea Trinkijeri je bio polovično zadovoljan posle poraza od Budućnosti u Podgorici (75:71), u derbiju osmog kola ABA lige.

- Za nas je bio težak meč, ali mislim da idemo na bolje. Vratili smo se, iako i dalje pravimo neiskusne greške, a Klark, Džekson, Gordić, Ivanović… su kaznili svaku. Da bismo dobili, moramo manje da grešimo. Idemo u pravom smeru. Fali nam još malo koncentrcije i malo strpljenja. Ali, imali smo susret sa evroligašem. Žao mi je, jer smo mogli da dobijemo, ali nisam razočaran.

Strateg Budućnosti Aleksandar Džikić je pohvalio tim koji je nekada trenirao:

- Čestitam na Partizanu na stvarno dobroj igri. Svih 40 minuta su stvarno bili unutra. Naravno da su pravili greške, kao što smo i mi. Partizan je tim koji će se direktno boriti za ABA titulu. Zapamtite šta sam vam rekao. Mnogo su ozbiljni, imaju samo jedan jedini cilj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)

Cilvanus

19.11.2018. 07:40

Odakle ti pravo da ne budeš razočaran, pa ne vodiš Crnokosu crni Andrea? Doduše imaš 6 igrača koji su zalutali u basket, ali ne moraš da sesprdaš sa klubom i daješ takve izjave. Slede nam još dva lagana poraza, od Valensije i Zvezde.