Šarić: Bio bih bolji igrač da nisam igrao za Hrvatsku svakog leta

Novosti online

28. 10. 2018. u 13:34

Imao bih više vremena da radim, treniram i napredujem. Možda je moj izbor pogrešan, možda nije, ali stvarno uživam da igram za svoju reprezentaciju – rekao je Dario

Шарић: Био бих бољи играч да нисам играо за Хрватску сваког лета

Dario Šarić Foto: FIBA

Muči se Dario Šarić u Filadelfiji ove sezone. U dosadašnjih pet utakmica ima velike probleme sa šutom, samo 37 odsto iz igre, uz svega 27 odsto pogođenih trojki. U razgovoru sa američkim medijima je naglasio da veliki uticaj u svemu tome ima igranje za nacionalni tim.

- Prvo moram da kažem da mi mnogo znači da igram za Hrvatsku, ali mi kroz glavu prolazi da bih bio bolji igrač da nisam svako leto igrao u reprezentaciji. Možda bih imao više vremena za Ameriku da radim, treniram i napredujem. Verujem da bih bio bolji igrač da nisam u poslednjih pet-šest godina bio deo reprezentacije. Teško mi je da pričam o tome, jer mi je važno. Možda je moj izbor pogrešan, možda nije, ali stvarno uživam da predstavljam svoju državu – rekao je Šarić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)